کشف بیش از ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در محدوده بزرگراه آزادگان گفت: از خودرو این متهم ۴۱۶ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در محدوده بزرگراه آزادگان گفت: از خودرو این متهم ۴۱۶ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ محمد بخشنده گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران عملیات ویژه پایتخت، مشخص شد که یک قاچاقچی حرفه‌ای و سابقه‌دار مواد مخدر به تازگی ضمن ارتباط با قاچاقچیان مواد مخدر در جنوب کشور اقدام به انتقال مقادیری مواد افیونی به تهران کرده است.

وی افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت که در نتیجه دستور بازداشت متهم و بازرسی از خودرو وی صادر شد و تیمی از ماموران این یگان ضمن حضور در محدوده بزرگراهی منتهی به شهر تهران به کنترل خودروهای مشکوک پرداختند. این اقدامات ادامه داشت تا اینکه در محدوده بزرگراه آزادگان خودرو این متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی متوقف شد.

بخشنده با اشاره به دستگیری راننده این خودرو تصریح کرد: در بازرسی انجام شده ۲۲۱ کیلوگرم حشیش و ۱۹۵ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بسته بندی‌های مختلف کشف شد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد.