کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز

رئیس روابط عمومی آموزش‌وپرورش خوزستان گفت: ولی یکی از دانش آموزان در حمیدیه با ورود به کلاس درس یک معلم ما را مورد ضرب و شتم قرار داد.

به گزارش مهر، بابک نوری زاده امروز پنج شنبه با اظهار تاسف از ضرب و شتم دبیر فیزیک توسط ولی دانش‌آموز در حمیدیه اظهار کرد: متاسفانه دیروز چهارشنبه پنجم اردیبهشت، در پی تاخیر یکی از دانش آموزان روستای دهکده حمیدیه همکار ما آقای جرفی وی را به دفتر راهنمایی می‌کند که پس از تماس وی با اولیا خود، پدر دانش‌آموز بدون هماهنگی و اطلاع مسئولان مدرسه به کلاس درس معلم مراجعه کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ضارب دبیر فیزیک متواری است، اضافه کرد: دقایقی پس از این اتفاق واحد حراست، ارزیابی عملکرد و حقوقی منطقه در محل حاضرشده و به تنظیم شکوائیه‌ای علیه ضارب اقدام می‌کنند و پیگیری‌ها در این خصوص هنوز ادامه دارد.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش خوزستان تصریح کرد: ما در اداره کل آموزش‌وپرورش خوزستان از طریق مراجع قضایی با جدیت هرچه تمام پیگیر این اتفاق ناگوار تا حصول نتیجه هستیم و امیدواریم که پس از این شاهد این چنین وقایع تاسف باری نباشیم.

نوری زاده همچنین افزود: معلم مضروب دانشجوی پزشکی دانشگاه جندی شاهپور اهواز است.

همچنین وزیر آموزش و پرورش نیز در صفحه توییتر خود نسبت به ضرب و شتم یک معلم توسط والدین دانش‌آموزی در حمیدیه با انتشار متنی واکنش نشان داد.

کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز