آتش سوزی در 2 کارگاه تولیدی در چهاردانگه اسلامشهر مهار شد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در دو باب کارگاه تولیدی و صنعتی در چهاردانگه اسلامشهر خبر داد و گفت: در این حادثه یک آتش نشان دچار مصدومیت شد.

سید جلال ملکی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 12 و 53 دقیقه امروز حادثه آتش سوزی در 2 باب کارگاه تولیدی و صنعتی در چهاردانگه اسلامشهر جاده حسین آباد به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانان تهران بود اما ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکرهای آب و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این حادثه 2 باب سوله که در مجاورت هم قرار داشتند دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی ادامه داد: یکی از سوله ها به کارگاه تولیدی رنگ و تینر و یکی دیگر از سوله ها به کارگاه تولیدی کابینت اختصاص داشت و آتش کاملا هر 2 باب سوله را فرا گرفته بود.

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه یک دستگاه کامیون که مشغول تخلیه ضایعات نفتی شده بود دچار حریق شد و همچنین یک آتش نشان نیز بدلیل مصدومیت توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بدلیل شدت حرارت آتش سوزی سقف های شیروانی هر 2 باب سوله تخریب و با تلاش آتش نشانان چهاردانگه اسلامشهر و تهران این حریق دقایقی قبل مهار شد.

وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی اعلام کرد.