پلیس راهور: 6 محور مواصلاتی کشور مسدود است

تهران-ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی از انسداد 6 محور مواصلاتی در مناطق مختلف کشور خبر داد و از رانندگان خواست از محورهای جایگزین برای تردد استفاده کنند.

پلیس راهور: 6 محور مواصلاتی کشور مسدود است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس راهور، محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، استان ایلام محور دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین، به علت ریزش کوه مسدود است و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.

همچنین استان خوزستان محور شوش-فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل، استان آذربایجان شرقی (کمربندی آذرشهر به پل غله زار) به علت سیلابی شدن رودخانه، مسیر جایگزین از داخل شهر آذر شهر است.

استان ایلام محور ایلام-ایوان محدوده تونل پیامبر اعظم به علت ریزش سقف تونل مسدود شده و مسیر جایگزین از جاده قدیم ایلام–ایوان تونل رنو است.

در استان اردبیل (اکثر محورها) بارش برف و در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و لرستان (اکثر محورها) بارش باران اعلام شده است.

در استان های همدان و مرکزی (اکثرمحورها) وزش باد شدید بوده و در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

بر پایه گزارش پلیس راهور، دیگر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.