انتشار تصویر سارقان ۵۰۰ میلیون تومانی

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر متعلق به دو سارق منزل از شهروندان جهت شناسایی و دستگیری این دو نفر درخواست همکاری و کمک کرد .

انتشار تصویر سارقان ۵۰۰ میلیون تومانی

به گزارش خبرنگار مهر ، بنا به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در مورخه ۱۷/۰۹/۱۳۹۶ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع سرقت منزل از یک مجتمع مسکونی در خیابان خارک به کلانتری ۱۲۹ جامی اعلام شد .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت منزل" و ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، کارآگاهان با مراجعه به محل سرقت و انجام تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که این محل ، ساختمانی سه طبقه و متعلق به اعضای یک خانواده است و ساکنین هر سه طبقه نیز از بستگان نزدیک و درجه اول یکدیگر هستند ؛ در تحقیقات بعمل آمده از مالباختگان مشخص شد که در زمان سرقت هیچ یک از ساکنین این ساختمان سه طبقه در محل زندگی خود حضور نداشته و سارق یا سارقین با اطمینان پیدا کردن از همین موضوع اقدام به سرقت اموال با ارزش داخل هر سه طبقه ( پول ، ارز ، طلاجات و ... ) مجموعا به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون تومان کردند .

شکار تصویر سارق

کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که ساختمان محل سرقت مجهز به دوربین مداربسته است ؛ بلافاصله تصاویر بدست آمده از زمان سرقت مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسایی شماره پلاک استفاده شده بر روی یک دستگاه خودرو ال ۹۰ استفاده شده از سوی سارقین شده اما در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که پلاک مذکور دارای سابقه سرقت بوده و مالک حقوقی آن با مراجعه به کلانتری محل سکونتش نسبت به اعلام سرقت پلاک خودرو شخصی اش اقدام کرده است .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد : " با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ، هماهنگی های لازم جهت انتشار تصویر بدست آمده از سارقین این پرونده با بازپرس محترم شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران بعمل آمده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر این سارقین شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این اشخاص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۵۹۶۸  در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند ".

x