هفت سرنشین شناور صیادی درخلیج فارس نجات یافتند

بوشهر- ایرنا- معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با کمک صیادان هفت سرنشین لنج صیادی که در آبهای خلیج فارس آتش گرفته بود، از مرگ حتمی نجات یافتند.

بوشهر- ایرنا- معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با کمک صیادان منطقه همه هفت سرنشین یک فروند لنج صیادی که در آبهای خلیج فارس آتش گرفت و غرق شد از مرگ حتمی نجات یافتند.

هفت سرنشین شناور صیادی درخلیج فارس نجات یافتند

به گزارش ایرنا، محمد شکیبی نسب روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی اعلام اضطرار تعاونی لنج داران بندر دیلم به مرکز کنترل ترافیک دریایی مبنی بر آتش سوزی در یک فروند موتور لنج صیادی در منطقه نفتی بهرگانسر شناورهای قدوس 110 و الرفع که در آن محدوده حضور داشتند و ناجی 9 از جزیره خارگ به موقعیت شناور حادثه دیده اعزام شدند.

وی بیان کرد: پس از گذشت 30 دقیقه از اعلام اضطرار اولیه واحد عملیات دریایی بهرگان در پیامی اعلام کرد تمامی هفت سرنشین لنج حادثه دیده توسط یک فروند شناور صیادی حاضر در منطقه نجات یافته و شناور های قدوس 110 و الرفع نیز در حال انجام عملیات اطفای حریق هستند.

شکیبی نسب اظهار داشت: با وجود یک ساعت اجرای عملیات اطفای حریق به دلیل حجم بالای آتش سوزی شناور حادثه دیده در همان منطقه غرق شد.

وی یادآور شد: هفت سرنشین نجات یافته موتور لنج غرق شده نیز در منطقه بهرگان تحویل عوامل مستقر روی اسکله شدند.

منطقه نفتی بهرگان در شمال استان بوشهر برکرانه خلیج فارس واقع است.