اسکان اضطراری 381 نفر در سیلاب دو استان

تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال ‌احمر از ادامه عملیات امدادرسانی در سیلاب سه استان ایلام و چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: در این حادثه 83 منزل مسکونی دچار آبگرفتگی شد و 381 نفر اسکان اضطراری شدند.

تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال ‌احمر از ادامه عملیات امدادرسانی در سیلاب دو استان ایلام و چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: در این حوادث 83 منزل مسکونی دچار آبگرفتگی شد و 381 نفر اسکان اضطراری شدند.

اسکان اضطراری 381 نفر در سیلاب دو استان

مرتضی سلیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی درباره سیل و آبگرفتگی و طوفان از ٢٣ تا ٢٩ فروردین ٩٧ در 15 استان (آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، ایلام،چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و رضوی، خوزستان،سمنان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، فارس لرستان و یزد)، افزود: در این عملیات به افراد ٨١ شهر، روستا و مناطق عشایر نشین امدادرسانی شده است. همچنین در این مدت دو هزار و ٣10 نفر امداد رسانی و ٣٨١ نفر اسکان اضطراری شدند.

سلیمی همچنین از رهاسازی 26 خودرو از مسیر سیلاب، خبر داد و گفت: در این عملیات ٨٣ منزل مسکونی که دچار آبگرفتگی شده بود، آب ها تخلیه شد.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر درباره عملیات برف و کولاک‌ که از 25 تا 28 فروردین ٩٧ در ١١ استان (اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، قزوین، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان و مازندران) ادامه داشت، گفت: در این عملیات به افراد حاضر در ١٩ جاده و مناطق عشایرنشین امدادرسانی شد.