سقوط مینی بوس به دره در مریوان 2 کشته بر جا گذاشت

سنندج - ایرنا - سقوط یک دستگاه مینی بوس به دره در جاده روستایی در شهرستان مریوان 2 کشته و 13 مصدوم بر جا گذاشت.

سقوط مینی بوس به دره در مریوان 2 کشته بر جا گذاشت

جانشین فرمانده پلیس راه انتظامی استان کردستان با تایید خبر سقوط یک دستگاه مینی بوس به دره در جاده روستایی گفت: این حادثه ساعتی قبل در جاده روستای اسلام دشت از توابع شهرستان مریوان روی داد.

سرهنگ حمید عبدالمالکی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه برای بررسی علت این حادثه به محل اعزام شده اند، اظهار کرد: هنوز تعداد کشته و مصدومان و همچنین علت این حادثه برای پلیس نامشخص است.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به حضور به موقع عوامل اورژانس برای انتقال مصدومان اظهار کرد: برای حمل مصدومان این حادثه هفت دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

سیدمحی الدین سجادی عصر یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مصدمان این حادثه به بیمارستانی در شهر مریوان منتقل و تحت درمان و مداوا قرار دارند.

وی اضافه کرد: کم سن ترین مصدوم این حادثه دختر بچه ای سه ساله و مسن ترین مصدوم نیز زنی ۴۵ ساله است ضمن اینکه ۲ نفر کشته شده این حادثه 2 زن ٤٨ و۶۱ ساله هستند.

به گزارش ایرنا از سازمان اورژانس کشور اسامی مصدومان این حادثه که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند به این شرح است:

1- شهین مردانی ۳۵ ساله مولتی تروما

2- سها کاتورانی ۳ ساله ترومای دست

3- سلمان کاتورانی ۳۰ ساله مولتی تروما

4- خاور شریفی ۵۰ ساله مولتی تروما

5- جمیل زراری ۳۲ ساله مولتی تروما

6- ساریسا کاتورانی ۲۱ مولتی تروما

7- ناصر دهقانی ۵۰ ساله خونریزی داخلی - راننده مینی بوس

۸- گل اندام ناصری ۴۲ مولتی تروما

۹- ایوب مردانی ۳۵ مولتی تروما

۱۰- نرمین احمدی ۲۳ ساله ترومای قفسه سینه

۱۱- عطا علیمرادی ۳۲ ساله مولتی تروما

۱۲- محمد زارعی همکار ۳۷ ساله ترومای ستون فقرات

۱۳- شایان مفاخری ۷ ساله ترومای دست

سازمان اورژانس کشور همچنین اعلام کرد در این حادثه آمنه پایا ۶۱ ساله و رضیه نحوی مقدم ۴۸ ساله سرنشین این مینی بوس نیز جان باختند.