کشف حدود 6 کیلو شیشه از داخل یک دستگاه اتوبوس

مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارشات مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف 5 کیلو و 700 گرم شیشه از یک دستگاه اتوبوس در سراوان شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ «احدالله احدی» در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارشات مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

این مقام انتظامی با بیان این‌که مأموران عملیات ویژه پلیس، خودروی اتوبوس اسکانیا این قاچاقچی 60 ساله را در حوزه شهری شهرستان رشت(سراوان) متوقف کردند، افزود: متهم به همراه دوهمدست 41 و 24 ساله‌اش دستگیر و در بازرسی از این خودرو 5 کیلو و 700 گرم شیشه کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان این‌که متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردم شریف گیلان در حوزه مواد مخدر است.