جزئیات سانحه رانندگی آمبولانس هلال احمر و کشته شدن یک امدادگر (+عکس)

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با تشریح جزئیاتی از سانحه رانندگی آمبولانس هلال احمر در ساوه از کشته شدن یک امدادگر خبر داد.

محمد محمدی در گفت‌و‌گو با تسنیم ، با اشاره به وقوع سانحه رانندگی آمبولانس هلال احمر استان مرکزی اظهار داشت: روز شنبه 18 فروردین ماه آمبولانس پایگاه امداد جاده ای شهیدچمران شهرغرق آباد جهت انجام ماموریت مربوط به واژگونی خودروی تیبا در کیلومتر 15 محور قدیم ساوه همدان اعزام شد.

وی افزود: این آمبولانس پس از انجام ماموریت و در هنگام بازگشت، در اثر بارش باران و لغزندگی محور در نزدیکی پایگاه دچار واژگونی گردید.

محمدی تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه نجاتگر داوطلب سرنشین آمبولانس  "میثم پرنیان" در اثر جراحات وارده و آسیب شدید به ناحیه سر فوت کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی اضافه کرد: همچنین راننده آمبولانس مصدوم نیز توسط آمبولانس جمعیت هلال احمر ساوه به مرکز درمانی منتقل شد.

به گزارش تسنیم، "مرتضی سلیمی" معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در پیامی این ضایعه را به خانواده این امداد گر جوان و خانواده بزرگ هلال احمر تسلیت گفت.

سلیمی در این پیام آورده است: با دوصد افسوس، بار دیگر یکی از امدادگران ایثارگرمان، جان خود را در راه ارائه خدمت در طبق اخلاص نهاد و پیش‌کش حفظ سلامت همنوعان نمود و خانواده این عزیز و جامعه امدادگران و نجاتگران کشور را در سوگی با وسعت دل‌های آکنده از حزن و اندوه در سراسر کشور نشاند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در ادامه پگیام افزوده است: میثم پرنیان عزیز در هنگام امدادرسانی عاشقانه پرکشید و نامش همچون دیگر امدادگران و شهداء عرصه خدمت، جاودان خواهد ماند و فقدانش غمی سنگین و جانکاه بر سینه ما خواهد کاشت.

وی با تسلیت این حادثه تصریح کرده است: درگذشت این بزرگ مرد عرصه ایثار و فداکاری را به ملت ایران و جامعه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر و همچنین خانواده بزرگوارش تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند جلیل برای آن مرحوم غفران و آمرزش و برای بازماندگان طلب صبر جزیل می‌نمایم.

جزئیات سانحه رانندگی آمبولانس هلال احمر و کشته شدن یک امدادگر (+عکس)