مرگ مشکوک دختری ۲۴ساله

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، از فوت مشکوک دختری ۲۴ ساله خبر داد که شواهد اولیه حکایت از آن دارد که وی پس از درگیری لفظی با نامزدش از طبقه پنجم یک برج مسکونی به پائین سقوط نموده است .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، از فوت مشکوک دختری ۲۴ ساله خبر داد که شواهد اولیه حکایت از آن دارد که وی پس از درگیری لفظی با نامزدش از طبقه پنجم یک برج مسکونی به پائین سقوط نموده است .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح ماجرای فوت این  دختر جوان گفت : "ساعت ۳ بامداد مورخه ۱۶/۰۱/۱۳۹۷ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۲۳ نیاوران اعلام شد که دختر جوانی بر اثر سقوط از بالای یک برج مسکونی در منطقه کامرانیه به بیمارستان منتقل و با وجود اقدامات درمانی فوت نموده است " .

با اعلام خبر به اداره دهم پلس آگاهی تهران بزرگ و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فوت مشکوک" ، کارآگاهان به محل حادثه در چهار راه کامرانیه اعزام و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که متوفیه به همراه نامزدش به عنوان میهمان در یکی از واحدهای برج مسکونی در طبقه پنجم حضور داشته است که گویا پس از پایان میهمانی و در زمان خروج از منزل میزبان با نامزدش درگیری لفظی پیدا کرده و در ادامه پیکر نیمه جانش در لابی برج مسکونی پیدا شده است .

معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به بازداشت موقت نامزد متوفیه جهت انجام تحقیقات افزود : در تحقیقات اولیه از نامزد متوفیه به نام امیر ( ۳۶ ساله ) وی در اظهاراتش مدعی است که : " پس از پایان میهمانی ، بر سر زمان خارج شدن از منزل با مریم درگیری لفظی پیدا کردم ؛ مریم به حالت قهر به داخل یکی از اتاق ها رفت و در را از داخل قفل کرد ؛ چندین بار به همراه دوستم که میهمانش بودیم از وی خواهش کردیم تا در اتاق را باز کند تا با هم صحبت کنیم اما او در را باز نکرد ؛ مدتی از این موضوع گذشت ؛ در حالیکه من به همراه دوستم در داخل اتاق پذیرایی نشسته بودیم تا نهایتا مریم خودش از اتاق خارج شود ، از قسمت نگهبانی برج با ما تماس گرفتند و خبر دادند که [ پیکر نیمه جان مریم ] در وسط لابی برج افتاده است ! باور نکردیم ؛ به سراغ اتاقی که مریم داخل آن بود رفتیم ؛ چندین نوبت مریم را صدا زدیم تا او در را باز کند اما جوابی نیامد ؛ نهایتا در را شکسته و وارد اتاق شدیم ؛ مریم داخل اتاق نبود و پنجره اتاق نیز باز بود؛ به لبه پنجره رفته و از آنجا به پائین نگاه کردم ؛ مریم وسط لابی برج افتاده بود " .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر گفت : ضمن انجام هماهنگی با مقام قضایی دادسرای جنایی تهران، تحقیقات تکمیلی جهت مشخص شدن علت اصلی مرگ متوفیه در دستور کار اداره تهم ویزه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

مهر