قاتل ندای ۷ساله دستگیر شد + جزییات

بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قاتل دختربچه ۷ساله مشهدی شناسایی و دستگیر شد.

علی اکبر احمدی نژاد با اشاره به کشتن دختربچه ای ۷ ساله در مشهد اظهار کرد: جسد این دختر بچه سه شنبه (۷ فرودین)، داخل یک کیسه در شهرک شهید رجایی مشهد کشف شد.

بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ادامه داد: با اعلام مفقودی این کودک ۷ساله که ندا نام داشت، بررسی ها آغاز و مشخص شد که والدین این دختربچه، او را برای خرید نان به بیرون از خانه فرستاده بودند که این کودک دیگر باز نمی گردد.

احمدی نژاد افزود: با اعلام شکایت این دختربچه، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند و ساعتی بعد از گزارش مفقودی، جسد این کودک درون یک کیسه در حاشیه خیابان کشف شد.

بازپرس جناییی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با بیان اینکه علت مرگ خفگی اعلام شد، بیان کرد: با بررسی های اولیه مشخص شد که یک ساک قرمز پلاستیکی و کفش های این دختربچه مفقود شده است.

وی گفت: با انتقال جسد، عملیات گسترده ای آغاز شد و با وجود سرنخ های به جا مانده در صحنه جرم تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت رسیدگی به پرونده را به دست گرفتند.

احمدی نژاد افزود: شب گذشته (جمعه ۱۰ فروردین) در نهایت متهم به قتل دستگیر شد و در بازجویی های اولیه به جرمش اعتراف کرد.

بازپرس قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با اشاره به کشف ساک پلاستیکی و کفش های ندا در منزل متهم، در خصوص انگیزه قاتل خاطرنشان کرد: انگیزه این فرد با توجه به اقرار صریح متهم اذیت و آزار این کودک بوده است.

نوداد