هویت تعدادی از قربانیان آتش سوزی اهواز مشخص شد

اهواز – ایرنا- مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: هویت چهار نفر از کشته شدگان و 6 مصدوم حادثه آتش سوزی قهوه خانه کوی علوی اهواز مشخص شد.

هویت تعدادی از قربانیان آتش سوزی اهواز مشخص شد

رضا رفیعی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 10 نفر در این آتش سوزی کشته شدند که تنها هویت چهار نفر آنها مشخص شده و بقیه 6 جسد به دلیل همراه نداشتن مدرک شناسایی و یا سوختگی بالا تا این لحظه احراز هویت نشده اند.

وی تصریح کرد: جسدهای چهار کشته این حادثه به نام های حسن حیدری، عدنان عفراوی، فواد غافلی و فرحان حردانی شناسایی شده اند.

رفیعی درخصوص هویت مصدومان یادآور شد: حمزه طائی 32 ساله با 43 درصد سوختگی، هاشم عفراوی 19 ساله با 70 درصد سوختگی و فواد عامری پور 27 ساله با 21درصد سوختگی به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شدند.

وی ادامه داد: عبدالحسین غافلی63 ساله صاحب قهوه خانه بر اثر دود گرفتگی و ناراحتی قلبی مصدوم شد که در بیمارستان کرمی اهواز بستری است.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گفت: سید احمد فاطمی 37 ساله نیز که بر اثر استنشاق دود دچار مشکل شده بود به بیمارستان گلستان منتقل شد.

رفیعی توضیح داد: در این حادثه یکی از آتش نشانان به نام صلاح الهایی سحر هم دچار دودگرفتگی شد که در بیمارستان کرمی مداوا و سپس ترخیص شد.

*حادثه عمدی است

علی تراب پور رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت : بررسی های اولیه نشان می دهد این حادثه عمدی بوده است.

شنیده ها حکایت از دستگیری عامل این آتش سوزی توسط نیروی انتظامی دارد اما این موضوع هنوز تایید نشده است.

در آتش سوزی سنگین بامداد روز سه شنبه در یک قهوه خانه در کوی علوی اهواز 10 نفر جان باخته و 6 نفر دیگر مصدوم شدند.