کارگاه نگهداری پوشال و کاغذ بلوارشهید بروجردی درآتش سوخت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در کارگاه نگهداری پوشال و کاغذ در بلوار شهید بروجردی خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان این حریق بدون تلفات جانی خاموش شد.

کارگاه نگهداری پوشال و کاغذ بلوارشهید بروجردی درآتش سوخت

سید جلال ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 3 و 5 دقیقه بامداد این حادثه آتش سوزی در بلوار شهید بروجردی، ابتدای خیابان نوروزی به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 4 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: انباری به وسعت 3 هزار متر مربع که نیمی از این سوله مسقف بود آتش گرفته بود.

ملکی ادامه داد: در محل آتش سوزی کارگاهی مملو از کاغذهای خرد شده بصورت باز و بسته بندی شده قرار داشت که آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به اطراف بود.

وی خاطرنشان کرد: در قسمت غرب محل آتش سوزی یک ساختمان 4 طبقه مسکونی قرار داشت که آتش در حال سرایت به این ساختمان بود که آتش نشانان از چند طرف وارد عملیات شدند و موفق شدند در کمترین زمان ممکن خود را به کانون اصلی آتش سوزی برسانند و نسبت به مهار آتش سوزی در محل اقدام کردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در محل آتش سوزی 2 کارگر افغان حضور داشتند که آتش نشانان این کارگران را سالم و بدون آسیب دیدگی از محل خارج کردند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.