6 اکیپ از نیروهای انتظامی به محل حادثه سقوط هواپیمای ترک اعزام شدند

شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از اعزام 6 اکیپ از نیروهای انتظامی به محل سقوط هواپیمای ترکیه ای در منطقه کیار خبر داد.

6 اکیپ از نیروهای انتظامی به محل حادثه سقوط هواپیمای ترک اعزام شدند

به گزارش ایرنا، سردار غلامعباس غلامزاده شامگاه یکشنبه با اعلام این خبر افزود: اکیپ هایی از پلیس های راه و راهور، آگاهی و یک دسته از نیروهای یگان ویژه استان به منطقه سقوط اعزام شده اند.

وی ادامه داد: پس از دریافت گزارش سقوط هواپیما، نیرو های پاسگاه دو پلان به محل حادثه اعزام شدند اما به علت کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا دسترسی به محل حادثه با مشکل روبه رو شد.

غلامزاده تصریح کرد: هم اکنون تعدادی از نیروهای انتظامی پاسگاه دوپلان و 4 نفر از اهالی منطقه با وجود تاریکی هوا و مشکلات ویژه منطقه کوهستانی در حال صعود به ارتفاعات هستند.

بر اساس این گزارش، ساعت 18:35 امروز یکشنبه یکی از اهالی روستای دره عشق منطقه مشایخ شهرستان اردل استان چهار محال وبختیاری طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 سقوط یک فروند هواپیما را در ارتفاعات این منطقه اعلام کرده بود.

یک فروند جت شخصی از نوع بمباردیه سری سی ساخت کانادا که رجیستر آن در ترکیه بود، شامگاه یکشنبه در کوههای دورک اناری شهرستان کیار سقوط کرد.

هواپیمای سانحه دیده ترکیه‌ای از شارجه امارات عازم استانبول ترکیه بود.

یک مقام مسئول همچنین اعلام کرد: فرودگاه شهرکرد تحت پوشش رادار قرار دارد و این هواپیما پیش از سقوط درخواست فرود اضطراری نداشته است.

6 دستگاه آمبولانس به همراه نیروهای اورژانس و 8 تیم امداد و نجات به همراه 32 نیروی امدادی در مسیر محل حادثه سقوط هواپیما هستند. این در حال است که دقایقی پیش نیروهای محلی خود را به محل رسانده و چند جسد را پیدا کرده اند.