محموله 2 میلیارد تومانی لوازم بهداشتی ساختمانی قاچاق در پاکدشت کشف شد

تهران – ایرنا – فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف محموله 2 میلیارد تومانی لوازم بهداشتی ساختمانی قاچاق در شهرستان پاکدشت خبر داد.

محموله 2 میلیارد تومانی لوازم بهداشتی ساختمانی قاچاق در پاکدشت کشف شد

به گزارش ایرنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران سردار عبدالرضا ناظری گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی موفق به کشف محل دپوی لوازم بهداشتی ساختمانی قاچاق در شهرستان پاکدشت شدند.

وی اظهار کرد: مأموران پس از اخذ مجوز از مراجع قضایی به محل دپوی این کالاهای قاچاق وارد شده و در بازرسی به عمل آمده ، بیش از 400 کارتن حاوی انواع توالت فرنگی، روشویی و شیرآلات برنجی قاچاق کشف کردند.

ناظری بیان کرد: مالک اموال مکشوفه بدون در نظر گرفتن تبعات منفی قاچاق کالا در اقتصاد و بازار کار کشور، برای چندمین بار مبادرت به تهیه این کالاها کرده بود در حالی که بهترین نمونه این کالاها در کشور تولید می شود.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در رسیدگی به این پرونده یک متهم دستگیر شد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.