دو نفر در تصادف پژو در اتوبان همت سوختند

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 2:34 بامداد امروز وقوع حادثه واژگونی خودرو در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت به سامانه 125 آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه به محل حادثه در نزدیکی خروجی یادگار امام اعزام می شوند.

دو نفر در تصادف پژو در اتوبان همت سوختند

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: تصادف پژو 207 با درخت و آتش گرفتنش منجر به مرگ دو نفر شد.

به گزارش میزان، جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 2:34 بامداد امروز وقوع حادثه واژگونی خودرو در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت به سامانه 125 آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه به محل حادثه در نزدیکی خروجی یادگار امام اعزام می شوند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه پژو 207 با دو سرنشین مرد به علت نامشخصی از مسیر اصلی منجرف و وارد فضای سبز کنار اتوبان می شود. این خودرو با یک درخت برخورد و پس از واژگونی دچار آتش سوزی می شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: دو سرنشین خودرو در داخل آتش گرفتار بودند. آتش نشانان اقدام به اطفا حریق خودرو پژو کردند و همزمان دو سرنشین خودرو را خارج کردند.

ملکی با بیان اینکه دو سرنشین پژو دچار سوختگی های مختلف شده بودند، تاکید کرد: اورژانس پس از معاینه مرگ هر دو نفر را تائید کردند. آتش نشانان پس از اطفا حریق،محل را ایمن سازی کرده و برای بررسی علت حادثه تحویل پلیس راهور دادند.