شرور مسلح در مهرستان دستگیر شد

زاهدان - ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: یک شرور مسلح با سوابق تیراندازی به پلیس، خرید و فروش سلاح و راهبندی، قتل و چند فقره سرقت، در حوزه استحفاظی مهرستان دستگیر شد.

شرور مسلح در مهرستان دستگیر شد

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: این شرور مسلح سابقه دار پس از حدود سه سال تعقیب، در حوزه استحفاظی شهرستان مهرستان سیستان وبلوچستان به دام پلیس افتاد.

وی در تشریح این عملیات بیان کرد: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، دستگیری این شرور مسلح را به دلیل شرارت های متعدد در جنوب استان و شهرستان های مهرستان و سرباز در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان پس از هفته ها اقدامات تخصصی و اشراف اطلاعاتی محل تردد این شرور را در حوالی مسیرهای فرعی مهرستان شناسایی کردند که با یک دستگاه خودرو لندکروزر درحال تردد بود و به محض مشاهده یگان های عملیاتی پلیس به صورت مسلحانه با ماموران درگیر شد.

وی ادامه داد: این شرور، سابقه چندین فقره سرقت مسلحانه، چند مورد تیراندازی به سمت پلیس، ایجاد وحشت در بین مردم، خرید و فروش سلاح و مهمات، همکاری در جا به جایی مواد مخدر، قتل و راهبندی درسال های93، 94، 95 و 96 در مهرستان و سرباز را در پرونده خود دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: یگان های عملیاتی پلیس ضمن دستگیری این شرور مسلح از وی یک قبضه سلاح کلت کمری و مقادیر قابل توجهی مهمات کشف کردند.

سردار قنبری خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای اشرار و مخلان نظم و امنیت وجود ندارد و پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم عمومی برخورد خواهد کرد.