واژگونی خودروی 207 در برزگراه شهید همت تهران 2 کشته بر جای گذاشت

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری 207 در بزرگره شهید همت خبر داد و گفت: در این حادثه 2 مرد جوان به دلیل شدت جراحت وارده کشته شدند

واژگونی خودروی 207 در برزگراه شهید همت تهران 2 کشته بر جای گذاشت

سید جلال ملکی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 2 و 34 دقیقه بامداد امروزحادثه واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت نرسیده به خروجی یادگار امام به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: یک دستگاه خودروی 207 با 2 سرنشین مرد جوان به هنگام حرکت و به دلایل نامشخص از مسیر اصلی منحرف و پس از وارد شدن به فضای سبز حاشیه بزرگراه با برخورد با یک اصله درخت در محل متوقف شده و در ادامه به دلیل شدت برخورد این خودرو دچار آتش سوزی شد.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد عملیات جستجو و نجات افراد محبوس شده در داخل خودرو شدند که در نهایت جسم بیجان 2 مرد جوان از داخل خودرو خارج شد.

وی علت این تصادف را در دست پلیس راهور اعلام کرد و افزود: آتش نشان پس از عملیات مهار آتش و ایمن سازی محل به این عملیات پایان دادند.

گزارش مشکل
تصادف اتوبانهمت