اعضای باند سارقان زورگیر در دماوند دستگیر شدند

تهران-ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: سه نفر از اعضای باند سارقان زورگیر که اقدام به سرقت وجه نقد و گوشی های موبایل شهروندان می کردند، دستگیر شدند.

اعضای باند سارقان زورگیر در دماوند دستگیر شدند

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « محمد حسن محمدی» در این خصوص اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان دماوند قرار گرفت.

این مقام مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام یکسری تحقیقات و اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی اعضای این باند شدند.

وی ابراز کرد: ماموران آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری هر 3 نفر از اعضای این باند سارق و زورگیر شدند.

سرهنگ محمدی ادامه داد: در این عملیات، یک دستگاه خودروی پراید سواری که سارقان با آن اقدام به چند فقره زورگیری می کردند توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد .

این مقام مسئول تصریح کرد: در تحقیقات و بازجویی صورت گرفته از سارقان به پنج فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده قضایی، روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن 110 به مرکز فوریتهای پلیسی اعلام نمایند تا در اسرع وقت اقدامات قانونی صورت گیرد.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر 100هزار نفر در 45 کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از2بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.