انتقال قطعات کشف شده هواپیمای تهران -یاسوج

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش هایی از بدنه هواپیمای سقوط کرده یاسوج که احتمالا جعبه سیاه هواپیما باشد به پایین کوه منتقل شده است.

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش هایی از قطعات هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج که احتمال دارد جعبه سیاه هواپیما باشد به پایین کوه منتقل شده است.

انتقال قطعات کشف شده هواپیمای تهران -یاسوج

امرالله جهانبین روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اجزا روز گذشته (شنبه )پیدا شده بود.

سازمان هواپیمایی کشوری شنبه شب در اطلاعیه‌ای راجع به جعبه سیاه هواپیمای یاسوج عنوان کرد: تا زمان انتقال قطعات و شناسایی آن توسط تیم تخصصی بررسی سانحه امکان تأیید رسمی یافتن جعبه سیاه از طرف سازمان هواپیمایی کشوری ممکن نیست.

پرواز شماره 3704 هواپیمای آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح یکشنبه 29 بهمن، تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.

این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج ‌شد و در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم سقوط کرد و لاشه آن 48 ساعت پس از سقوط پیدا شد.

پنجمین محموله بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی که در چهاردهمین روز جست وجو توسط امدادگران هلال احمر و تکاوران ارتش پیدا شده بود به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد.