واژگونی پژو در محور کرمان به رفسنجان 2کشته برجای گذاشت

کرمان- ایرنا- رئیس مرکز هدایت و عملیات بحران سازمان اورژانس رفسنجان گفت: صبح امروز( جمعه ) در ساعت 07:57 بدنبال تماس مردمی مبنی بر واژگونی سواری پژو 405 در محور کرمان به رفسنجان دو برادر جوان بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

واژگونی پژو در محور کرمان به رفسنجان 2کشته برجای گذاشت

سید محسن مرتضوی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این حادثه در 10 کیلومتر بعد از روستای کبوترخان به سمت رفسنجان رخ داد که بلافاصله کد های اورژانس 115 سوم شهری و کبوترخان به محل اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه سه سرنشین در این خودرو حضور داشتند تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه 2 برادر حدود 35 و 37 ساله به علت شدت جراحات در صحنه حادثه جان باختند و نفر سوم نیز که مصدوم شده بود به بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان انتقال یافت.

مرتضوی با اشاره به اینکه علت این حادثه توسط پلیس در دست بررسی است توصیه کرد: علیرغم عدم استاندارد بودن جاده و خودروها بازهم علت اصلی حوادث بی احتیاطی است .

وی ادامه داد: رانندگی در حالت خواب آلودگی، خوردن و آشامیدن ، با موبایل صحبت کردن و پیام دادن ....باعث بروز حوادث است ، حادثه در کسری از ثانیه رخ داده اما تبعات آن تا سالها ادامه دارد؛درنحوه رانندگی خود تجدید نظر کنیم.

رفسنجان در 110 کیلومتری کرمان قرار دارد.

گزارش مشکل
رفسنجانتصادفکرمان