توضیحات کشت و صنعت هفت تپه درباره مرگ یک کارگر

در پی انتشار خبر مربوط به مرگ یک کارگر فصلی که روز گذشته (سه‌شنبه ۸اسفند ) در محوطه کمپ نی‌برها در مجتمع نیشکر هفت تپه به وقوع پیوست، روابط عمومی این مجتمع توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی مجتمع نیشکر هفت تپه اعلام کرد: با درخواست هیات مدیره این شرکت از اداره آگاهی شوش، بررسی علت فوت این کارگر به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

این مقام مسئول ضمن ابراز تسلیت اعضای هیات مدیره شرکت به خانواده بزرگ هفت تپه افزود: شادروان علی نقدی با ٤٥ سال سن، بیش از ۲۵ سال سابقه کار در مجتمع را داشت که متاسفانه دیروز خبر درگذشت او را شنیدیم.

روابط عمومی مجتمع کشت و صنعت هفت تپه با بیان اینکه کارگر جانباخته از کارگران واحد کشاورزی مجتمع بود، افزود: از تمامی کارکنان شرکت، همشهریان غیور و رسانه‌های فهیم خواهشمندم که به احترام آن مرحوم از دامن زدن به شایعات خودداری کرده و از خداوند منان برای بازماندگان آن عزیز صبر و سلامتی آرزو نمایند.

در خاتمه این توضیحات آمده است: گروهی از کار‌شناسان در پزشکی قانونی در حال بررسی علت وقوع حادثه هستند که به محض دریافت آخرین اطلاعات گزارش می‌شود.

فرد فوت شده از کارگران نی‌بر مجتمع هفت تپه است

همچنین در این زمینه مصطفی نظری (دادستان عمومی و انقلاب شوش) به سایر رسانه‌ها گفته است: جسد کشف شده متعلق به مردی ۴۵ ساله بود که حدود ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته در کانال پمپاژ آب هفت‌ تپه شهرستان شوش کشف شده است.

به گفته وی، مرد جوان با هویت "ع. ن" از کارگران نی‌بر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌ تپه و اهل استان لرستان است.

نظری در ادامه اذعان داشت: جسد این مرد در نزدیکی محل سکونت و کمپ استقرار نی‌بران کشف شده است

دادستان عمومی و انقلاب شوش با بیان اینکه جسد کشف شده به پزشک قانونی شهرستان اهواز انتقال یافت، افزود: بر جسد وی آثاری از ضربه دیده نشده است.

وی تصریح کرد: علت مرگ تا اعلام تشخیص پزشک قانونی در حال بررسی است.