جان باختن راننده موتورسیکلت به علت تخطی از سرعت مطمئنه در غرب گیلان

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از جان باختن راننده موتورسیکلت به علت تخطی از سرعت مطمئنه در یکی از محورهای غرب استان خبر داد.

جان باختن راننده موتورسیکلت به علت تخطی از سرعت مطمئنه در غرب گیلان

به گزارش عصر چهارشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ حسین محمدپور اظهار کرد: حدود ساعت 18 شب گذشته یک دستگاه موتورسیکلت که در مسیر فرعی ماسال به روستای وردم در حال حرکت بود، به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه، با یک دستگاه سواری پراید برخورد کرد و در این تصادف راکب موتورسیکلت که جوانی 16 ساله بود، به علت شدت جراحت های وارده، در بیمارستان جان سپرد.

وی با اشاره به لغزنده بودن جاده ها، به رانندگان توصیه کرد حتما با سرعت مطمئنه حرکت کرده و مقررات راهنمایی را رعایت کنند.

شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی و شاندرمن، در 45 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته نیز یک ‌دستگاه مینی‌بوس با عابر پیاده در سه راه معلولین رشت برخورد کرد که به علت شدت صدمات وارده، عابر پیاده پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد.

سرهنگ محمدپور با یادآوری ماده 180 آئین نامه رانندگی گفت: رانندگان باید هنگام رانندگی از خوردن و آشامیدن، صحبت با سرنشینان و توجه به اطراف پرهیز کرده و از صحبت با تلفن همراه خودداری کنند.