کیف قاپ رودهن دستگیر شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به دستگیری کیف قاپ بخش رودهن گفت: این سارق در بازجویی های انجام شده به 9 فقره کیف قاپی اعتراف کرده است.

کیف قاپ رودهن دستگیر شد

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'محمدحسن محمدی' در تشریح این خبر افزود: به دنبال وقوع چندفقره سرقت کیف قاپی در بخش رودهن شهرستان دماوند و ایجاد جو ناامنی در بین مردم، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام آگاه انتظامی ادامه داد: با بررسی پرونده های موجود، انجام تحقیقات میدانی در محل های سرقت، اظهارات شاکیان و اقدامات تخصصی پلیس، محل حضور متهم شناسایی شد.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی بخش رودهن به محض حضور در محل؛ طی یک عملیات پلیسی، متهم کیف قاپ را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل می کنند.

سرهنگ محمدی با اشاره تحقیقات پلیسی به عمل آمده اظهار داشت: متهم ' ب – ص ' تبعه افغانستان در مواجهه با ادله و مستندات و ضمن رویارویی با شکات به 9 فقره کیف قاپی با همکاری همدستش در سطح بخش رودهن اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به پیگیری پرونده جهت دستگیری همدست وی و معرفی متهم به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی، از شهروندان خواست با مراقبت از اموالشان، زمینه را برای سارقان و افراد سودجو فراهم نکنند.