افزایش 30 درصدی کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال گذشته

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت: با آمادگی و برنامه ریزی های صورت پذیرفته میزان کشفیات مواد محترقه 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است و پیش بینی می شود که در ایام باقیمانده نیز باز اقلامی در این خصوص کشف شود.

افزایش 30 درصدی کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال گذشته

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار 'حسین اشتری' روز چهارشنبه در حاشیه همایش یک روزه معاونان عملیات فرماندهی ناجا در سراسر کشور و فرماندهان استان های مرزی و مدیران مربوطه ستاد ناجا، افزود: در ایام باقیمانده تا پایان سال به خصوص چهارشنبه آخر سال، افراد شروری که به دنبال ایجاد بی نظمی هستند، بدانند به طور حتم نیروی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضا مانع فعالیت های شرورانه آنان می شود.

وی از مردم خواست تا فرزندانشان را مدیریت کرده تا از مواد محترقه که سبب آسیب رسانی صوتی و فیزیکی می شود استفاده نکنند و امیدوارم با کمک رسانه ها و اطلاع رسانی بتوانیم مانع آسیب رسیدن به مردم شویم.

سردار اشتری اضافه کرد: تأکید ما این است که در مواقع تماس با مرکز سامانه ای 110 بتوانیم در کمترین زمان ممکن مأموران را به محل وقوع حادثه اعزام کنیم و سعی داریم با افزایش نیروها و تجهیزات بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن (ساعت نرمال) در صحنه وقوع حاضر شویم و به این سمت در حرکتیم تا میزان رضایتمندی مردم در این باره افزایش یابد.

وی هدف از برگزاری این گونه همایش ها، بررسی و مروری بر اجرای مأموریت های سال گذشته و آمادگی برای برنامه ریزی منسجم تر در اجرای مأموریت های عملیاتی و انتظامی سال آینده است.

وی ادامه داد: با برگزاری این نشست ها، قصد ارتقاء عملیات ها و افزایش توان رزمی ناجا را داریم باید با برنامه ریزی های منسجم تر بتوانیم در سال آینده، توان انتظامی و عملیات دفاعی ناجا را ارتقاء بخشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد:معاونت عملیات ناجا توان بالایی در اجرای مأموریت های محوله دارد که با ظرفیت بیشتری در خدمت مردم باشد و بتواند به نحو شایسته تری مأموریت ها را اجرا کند.