سقوط خودرو از پل در فامنین 2 کشته بر جای گذاشت

همدان - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فامنین استان همدان گفت: سقوط یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 از یک پل هشت متری در نزدیکی پایگاه امداد جاده ای تجرک به سمت فامنین، موجب مرگ 2 تن و مجروح شدن چهار نفر شد.

سقوط خودرو از پل در فامنین 2 کشته بر جای گذاشت

علی اکبر شاهمردی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سانحه رانندگی ساعت 15 روز گذشته به تیم های هلال احمر اطلاع رسانی شد.

وی اضافه کرد: پس از حضور تیم های امدادی در محل حادثه عملیات رها سازی سه تن از سرنشینان این وسیله نقلیه انجام شد.

وی ادامه داد: این خودرو دارای 6 سرنشین بود که 2 تن از آنها فوت و چهار تن دیگر مصدوم و مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان نیز اظهار کرد: این 6 سرنشین اعضای یک خانواده شامل سه زن، یک مرد و 2 کودک بودند که در حال بازگشت از سفر در پیچ زرق دچار سانحه شدند.

سرهنگ سعید اسماعیلی افزود: زن 35 ساله هنگام رانندگی به علت حواس پرتی و بی توجهی به جلو از مسیر اصلی خارج و از پل به پایین سقوط می کند.

وی اضافه کرد: خودرو بعد از خروج از بالای پل واژگون شده و با قسمت سقف به پایین سقوط می کند که در این سانحه راننده و سرنشین جلو در دم فوت می کنند.

طبق آخرین آمار ارئه شده از سوی پزشکی قانونی، 416 تن در سوانح رانندگی درون و برون ‌شهری استان در 9 ماهه امسال جان خود را از دست دادند که 320 تن از جان‌ باختگان مرد و 96 نفر نیز زن بودند.

از این تعداد 287 تن در جاده‌های برون شهری، 54 نفر در معابر درون شهری، 25 نفر در معابر خاکی و روستایی و 50 نفر در سایر محدوده‌ها جان باختند.