تدابیر بانک ملی ایران برای روان سازی گشایش اعتبارات اسنادی

ایلنا: جلسه هم اندیشی تسهیل و روان سازی گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و داخلی ریالی با حضور مدیران ارشد ستاد و صف ناظر بر این بخش در اداره امور شعب جنوب تهران برگزار شد.

تدابیر بانک ملی ایران برای روان سازی گشایش اعتبارات اسنادی

جلسه هم اندیشی تسهیل و روان سازی گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و داخلی ریالی با حضور مدیران ارشد ستاد و صف ناظر بر این بخش در اداره امور شعب جنوب تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی بانک ملی ایران ،محمود شایان عضو هیات مدیره بانک با اشاره به اهمیت رونق اقتصادی در کشور و حمایت از کسب و کارها  گفت: بانک ملی ایران به منظور تامین سرمایه در گردش و نیازهای مالی واحدهای تولیدی ، سبدی از محصولات را در اختیار دارد که گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و داخلی ریالی بخش مهمی از این خدمات را شامل می‌شود.

وی از رشد قابل توجه گشایش های اعتبارات اسنادی ارزی و داخلی ریالی و همچنین کارگزاری های بانک در خارج از کشور خبر داد و افزود: با راهنمایی دقیق مشتریان به استفاده از انواع ضمانتنامه ها و اعتبارات اسنادی می‌توان علاوه بر تامین نیازهای مالی آنها، درآمدهای بانک را نیز افزایش داد.

محمد نور آزادی مدیر امور شعب تهران نیز هدف از برگزاری این همایش را برطرف کردن مسایل موجود در بخش اعتباری دانست و بیان کرد: برگزاری این نوع همایش‌ها می‌تواند ما را در دستیابی به واقعیت‌های سازمانی‌نزدیکتر کند.

در این همایش اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور با تاکید بر تقویت هر دو بخش ارز و ریال گفت: بانک ملی ایران امروز دارای بسته‌های محصولاتی مختلف در بخش ارز و ریال است که منجر به حفظ و جلب رضایت مشتریان شده است.

محمد رضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور نیز برگزاری این همایش ها را محلی برای بیان تجربیات موفق و ارزشمند کارکنان دانست که می‌تواند باعث بهبود شاخص های سوددهی بانک شود.

همچنین افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران با اشاره به جایگاه بالای بانک ملی ایران در نظام بانکداری کشور بیان داشت: سامانه بام، پیام رسان بله، بانک آفیسر و  طرح ویژه مسکن تنها بخشی از سبد محصولات نوین بانک ملی ایران است که منحصر به فرد است.

در این همایش تنی چند از مسوولان ستادی به سوالات همکاران در بخش اعتباری و گشایش اعتبارات اسنادی ارزی  و داخلی ریالی پاسخ دادند.

گزارش مشکل
ارزروابط عمومی