2 سارق زورگیر قاتل در پاکدشت دستگیر شدند

تهران-ایرنا- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری 2 سارق با 33 فقره سرقت و یک پرونده قتل در پاکدشت خبر داد.

2 سارق زورگیر قاتل در پاکدشت دستگیر شدند

به گزارش روزشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ،سردار عبدالرضا ناظری گفت : در سال 1394 مدیر یک شرکت شن و ماسه در شهرستان پاکدشت از ناحیه کمر و شکم مورد اصابت شئی تیز قرار گرفته بود که در اثر شدت جراحات وارده ، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی افزود : مأموران پلیس آگاهی شهرستان پاکدشت با تشکیل پرونده برای این مرگ مشکوک ، به پیگیری موضوع پرداخته و سرنخ هایی که نشان از قتل وی داشت کشف کردند.

وی اظهار گرد: در بررسی های مقدماتی پلیس مشخص می شود که ظاهر مقتول در پی درگیری با 2 نفر به قتل می رسد که با تحقیقات تکمیلی میدانی و احضار تمامی افراد مظنون و شیوه به قتل رسیدن مقتول ، پلیس به شگرد 2 سارق زورگیر که در زندان به سر می بردند مشکوک شد.

ناظری گفت : بر اساس اعترافات این افراد مشخص گردید که متهمان که 33 فقره سابقه زورگیری و سرقت را در پرونده خود دارند ، در زمان وقوع قتل با قصد زورگیری از مقتول وارد شرکت می شوند و پس از تهدید با چاقو و مقاومت مقتول اقدام به مضروب نمودن وی کرده و متواری می شوند.

وی افزود : 2 نفر متهم زورگیر به اتهام قتل پس از تشکیل پرونده ای جدید به مراجع قضائی ارجاع داده شدند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.