ترکیدن پمپ گاز وانت، ۴ نفر را مصدوم کرد

سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت گفت: بر اثر ترکیدن پمپ گاز یک دستگاه وانت نیسان در جایگاه سوخت گیری گاز کیلومتر ۱۸ بزرگراه فتح تا کنون ۴ نفر مصدوم شده اند.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت گفت: بر اثر ترکیدن پمپ گاز یک دستگاه وانت نیسان در جایگاه سوخت گیری گاز کیلومتر ۱۸ بزرگراه فتح تا کنون ۴ نفر مصدوم شده اند.

سرهنگ منصور حمیدوند سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت اظهار کرد:دقایقی قبل بر اثر ترکیدن پمپ گاز یک دستگاه وانت نیسان در جایگاه سوخت گیری گاز کیلومتر ۱۸ بزرگراه فتح تا کنون ۴ نفر مصدوم شده اند.

وی افزود: در این حادثه بر اثر انفجار پمپ وانت نیسان که دچار نقص فنی بوده راننده و سه سرنشین خودروی سمند تاکسی مصدوم شدند.

سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت گفت: خودروی تاکسی که در لاین مقابل در حال سوخت گیری بود،اعضای یک خانواده سه نفره شامل پدر، مادر و کودک ۴ ساله دختر مصدوم شدند.

وی بیان کرد:حال خانم مسافر تاکسی و نیز راننده نیسان وخیم است و به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که در لاین سوم قرار داشت نیز به شدت خسارت وارد آمد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران اظهار کرد: در ساعت ۱۳:۱۶ بعدازظهر امروز (شنبه) حادثه انفجار خودرو در داخل جایگاه سوخت CNG در مسیر شرق به غرب جاده قدیم کرج بعد از پل کفش ملی به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی در ادامه افزود:با بررسی آتش نشانان مشخص شد که مخزن سوخت یک دستگاه نیسان به هنگام سوختگیری دچار انفجار شده و سقف جایگاه سوخت ریزش کرده است و در پی این حادثه 5 تن(2 زن و 3 مرد) مصدوم شدند و همچنین بر اثر این افنجار به دو دستگاه تاکسی و یک پژو نیز خسارت وارد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: بر اثر این انفجار بیشترین خسارت به خودرو نیسان وارد شده است، به گونه‌ای که این خودرو از وسط به دونیم تقسیم شده است.

وی در پایان عنوان کرد: در حال حاضر آتش نشانان به ایمن سازی محل حادثه مشغول هستند و عملیات آن‌ها تا دقایقی دیگر به اتمام می‌رسد.