مرگ دو پیرزن به علت سوختن نایلون

در نخستین حادثه که صبح امروز در محله وحدت اسلامی رخ داد، پیرزن 75 ساله به علت خفگی ناشی از دود جان خود را از دست داد. با حضور ماموران کلانتری 113 بازار در محل، مشخص شد این پیرزن به تنهایی زندگی کرده و به علت اتش گرفتن نایلون های کنار سماور برقی، دچار دود گرفتگی و خفگی شده است.

در دو حادثه جداگانه پیرزن 75 ساله ای به علت سوختن نایلون خفه شده وقاچاقچی هنگام ساختن پایپ مصرف مواد مخدر، پارکینگ خانه ای را به آتش کشیدند.

به گزارش میزان، در نخستین حادثه که صبح امروز در محله وحدت اسلامی رخ داد، پیرزن 75 ساله به علت خفگی ناشی از دود جان خود را از دست داد. با حضور ماموران کلانتری 113 بازار در محل، مشخص شد این پیرزن به تنهایی زندگی کرده و به علت اتش گرفتن نایلون های کنار سماور برقی، دچار دود گرفتگی و خفگی شده است.

در حادثه دوم که در محله طرشت رخ داد،پارکینگ یک ساختمان سه طبقه دچار آتش سوزی شده است. با حضور ماموران مشخص شد در پارکینگ این خانه متهمی مشغول تهیه پایپ مصرف مواد مخدر صنعتی است. این فرد در لابراتور مخفیانه خود مشغول تهیه شیشه بودند که پارکینگ دچار آتش سوزی می شود. اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

مرگ دو پیرزن به علت سوختن نایلون