کشف کالای قاچاق و مواد محترقه در رودسر و آستارا

رشت - ایرنا - مأموران نیروی انتظامی استان گیلان در عملیات های جداگانه ای، وسایل برقی قاچاق در رودسر و انواع مواد محترقه در شهرستان آستارا کشف و ضبط کردند.

کشف کالای قاچاق و مواد محترقه در رودسر و آستارا

به گزارش عصر چهارشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی رودسر گفت: ماموران کلانتری 11 امام (ره) حین گشت زنی در این شهرستان، به یک دستگاه وانت باری مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند.

سرهنگ رمضانعلی پورقاسم ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو 75 دستگاه انواع وسایل برقی آشپزخانه خارجی قاچاق به ارزش اقتصادی 70 میلیون ریال کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به معرفی راننده 45 ساله به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی تصریح کرد: متهم قصد انتقال این محموله از شرق کشور به داخل استان را داشت.

شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

فرمانده نیروی انتظامی آستارا نیز گفت: مأموران انتظامی در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر عرضه و توزیع مواد محترقه توسط فردی در این شهرستان، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ رسول عزیزی اضافه کرد: مأموران با تحقیقات نامحسوس موفق به شناسایی محل نگهداری و فروش موادمحترقه غیرمجاز شده و در بازرسی از یک منزل مسکونی، 75 هزار و 566 عدد موادمحترقه کم خطر و 97 عدد مواد محترقه پرخطر غیرمجاز کشف کردند.

وی با اعلام اینکه متهم به مراجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

شهرستان آستارا در 200 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.