دستگیری مردی که همسرش را با روسری خفه کرد

سرهنگ خسرو نجفی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر مرگ زن 40 ساله به علت برق گرفتگی درشهر لردگان بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان گفت: با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی این شهرستان مردی که با صحنه سازی همسر 40 ساله خود را به قتل رسانده بود در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ خسرو نجفی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر مرگ زن 40 ساله به علت برق گرفتگی درشهر لردگان بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: ماموران درطی تحقیقات به دلیل وجود اختلاف خانوادگی و از طرفی طرفی آثار خراشیدگی و کبودی در ناحیه گردن جسد به همسر متوفی مظنون شده و وی را جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ نجفی افزود: متهم در بازجوئی پلیس ابتدا منکر هرگونه نقشی در قتل همسرش شد لیکن در مواجهه با دلایل و مدارک ارائه شده عاقبت لب به اعتراف گشود و گفت: زمانی که فرزندانم مدرسه بودند با توجه به اختلافات قبلی، بین من و همسرم جدال لفظی در گرفت که در این حین کنترل خود را از دست دادم و همسرم را با استفاده از روسریش خفه کردم.

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان ادامه داد: قاتل با صحنه سازی رشته سیم برقی را به بدن متوفی وصل کرده سپس مرگ همسرش را به علت برق گرفتگی به سیستم فوریت های پلیسی110 گزارش کرده است.