گرد و خاک جاده ماهشهر -هندیجان را مسدود کرد

اهواز - ایرنا - رییس پلیس راه خوزستان گفت: به علت وقوع پدیده گرد و خاک و کاهش دید ، جاده ماهشهر به هندیجان به طور کامل مسدود و در جاده اهواز به ماهشهر ممنوعیت تردد خودروهای سنگین از امروز اعمال شد.

گرد و خاک جاده ماهشهر -هندیجان را مسدود کرد

سرهنگ رضا دولتشاهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از صبح امروز با توجه به وقوع پدیده ریزگردها دید افقی در جاده های استان که با این پدیده درگیر هستند بسیار کاهش یافته و این شعاع دید در برخی نقاط به کمتر از پنج متر می رسد.

وی افزود: در جاده اهواز به ماهشهر برای جلوگیری از هرگونه تصادف احتمالی تا اطلاع ثانوی تردد هر گونه خودروی سنگین ممنوع اعلام شده است.

رییس پلیس راه خوزستان بیان کرد: همچنین در جاده ماهشهر به هندیجان به علت دید افقی بسیار کم، شدت گردو غبار و سانحه برخورد سه تریلر، جاده برای خودروهای سواری و سبک مسدود است.

به گفته وی سانحه مزبور( برخورد سه تریلر) خسارت جانی در بر نداشته است.

وی توضیح داد: در جاده های دیگر استان با وجود گرد و خاک اما هنوز وضعیت بحرانی نیست و مسیرها باز هستند اما تردد به کندی صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: از همه رانندگان میخواهیم که از سفرهای غیر ضروری در جاده های استان بپرهیزند.

سرهنگ دولتشاهی بیان کرد: بسیاری از تیم های جاده ای را برای حفظ و برقراری ایمنی بیشتر از شمال استان به جنوب استان اعزام کرده ایم.