ترافیک در اغلب راه های کشور روان است

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک روان و آرام در اغلب راه های کشور خبرداد و گفت: هم اکنون در استان آذربایجان غربی گردنه مائین بلاغ بارش برف گزارش شده است.

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک روان و آرام در اغلب راه های کشر خبرداد و گفت: هم اکنون در استان آذربایجان غربی گردنه مائین بلاغ بارش برف گزارش شده است.

ترافیک در اغلب راه های کشور روان است

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس راهور، در استان های آذربایجان شرقی,آذربایجان غربی ,مازندران,اردبیل,گیلان,گلستان و خراسان رضوی (اکثر محورها)،زنجان (محورهای قیدار-ابهر,زنجان-میانه) و کردستان (محورهای سقز-بوکان و سقز-سردشت) بارش باران گزارش شده است.

درارتفاعات محورهای کرج-چالوس ,هراز و فیروزکوه ، استان های آذربایجان شرقی (محور تبریز-اهر)، آذربایجان غربی (محورهای شاهین دژ-تکاب و گردنه مائین بلاغ)، اردبیل (محورهای رضی –گرمی و اردبیل-سرچم) نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.

در استان آذربایجان غربی(گردنه مائین بلاغ) کولاک و یخ زدگی گزارش شده و تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

در استان خوزستان (اکثر محورها) نیز گرد و خاک همراه با کاش دید گزارش شده است.

ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (محدوده پل استاندارد تا پل فردیس)، باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا گرمدره) نیمه سنگین است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.