کشف روغن و مواد شیمیایی قاچاق در شهرستان پاکدشت

تهران-ایرنا- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف 2 محموله روغن پایه و مواد شیمیایی قاچاق در شهرستان پاکدشت خبر داد.

کشف روغن و مواد شیمیایی قاچاق در شهرستان پاکدشت

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، سردار عبدالرضا ناظری گفت : مأموران پلیس آگاهی پاکدشت با کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی در یکی از مناطق شهرستان اقدام به دپوی کالاهای قاچاق کرده ، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پاکدشت پس از چند روز کار اطلاعاتی ، موفق شدند تا محل دپوی کالاهای قاچاق را در منطقه شریف آباد شناسایی کنند.

ناظری بیان کرد: ماموران انتظامی با اخذ مجوز قضایی ، در عملیاتی غافلگیرانه وارد انبار دپوی این کالاها شده و در بازرسی از این مکان ، 15 هزار کیلوگرم مواد شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال کشف کردند.

وی گفت : در جریان این پرونده یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران همچنین از کشف محموله 28 هزار لیتر روغن پایه قاچاق در پاکدشت خبر داد.

وی افزود: ماموران انتظامی هنگام کنترل خودروهای عبوری در مسیر امام رضا (ع) به یک دستگاه تریلی کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

ناظری گفت : ماموران در بررسی اولیه این خودرو ، بیش از 28 هزار لیتر روغن پایه فاقد هرگونه مدارک گمرکی را کشف کردند.

وی تصریح کرد: در جریان این پرونده راننده دستگیر و با تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.