کشف و ضبط افزون بر 212 هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در گیلان

رشت - ایرنا - مأموران نیروی انتظامی استان گیلان در عملیات های مختلفی، افزون بر 212 هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در شهرستان های رشت و تالش کشف و ضبط کردند.

کشف و ضبط افزون بر 212 هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در گیلان

به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی رشت گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی موادمحترقه در یکی از انبارهای حاشیه شهرستان، پس از انجام اقدامات پلیسی و هماهنگی با مقام قضایی، از محل انبار مواد محترقه بازرسی کردند.

سرهنگ رحیم شعبانی افزود: با دستگیری 2 فروشنده، 198 هزار و 456 عدد انواع مواد محترقه قاچاق کشف و محل انبار مواد محترقه پلمپ شد.

فرمانده نیروی انتظامی تالش نیز بیان کرد: ماموران این شهرستان در چند عملیات مختلف، 14 هزار و 392 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ عباس اسماعیلی با بیان اینکه مواد محترقه غیر مجاز در نقاط مختلف این شهرستان کشف شده، افزود: 2 متهم 40 و 35 ساله در این خصوص دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده اند.

وی با اشاره به جدیت پلیس در برخورد با قانون شکنان، به خانواده‌ها توصیه کرد که با توجه به نزدیکی به چهارشنبه آخر سال، نظارت بیشتری بر رفتار کودکان و نوجوانان داشته باشند تا از وقوع حوادث تلخ و جبران ناپذیر برای آنان در آستانه سال نو پیشگیری شود.

شهرستان تالش در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.