استقبال کاربران توئیتر از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

تهران – ایرنا- در آستانه سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری جشن های ملی، فضای شبکه اجتماعی توئیتر مملو از اشتیاق کاربران برای حضور در صحنه و نشان دادن عزم خود مبنی بر مشارکت در راهپیمایی و حمایت از دستاوردهای خون شهدا است.

استقبال کاربران توئیتر از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

سخنان رهبر انقلاب مبنی بر: 'امسال هم 22بهمن تماشایی خواهد بود؛ چون مردم با یاوه گویی های بعضی دولتمردان آمریکایی حس می کنند دشمن درحال کمین گرفتن است. امسال به توفیق الهی همه می آیند' از سوی کاربران توئیتر مورد استقبال قرار گرفته و هشتگی با عنوان '#22بهمن_تماشایی' راه افتاد. بسیاری از کاربران آمادگی خود را برای حضور و تماشایی کردن 22 بهمن ماه 1396 اعلام کرده و گفته اند: 'جشن 40 سالگی همیشه پرهیجان است این که فرمانده کل قوا هم بگوید؛ تماشایی می شود!'

اغلب کاربران توئیتر حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه را به دلیل حمایت از رهبری و عمل به دعوت ایشان اعلام کرده و با تاکید بر تماشایی کردن حضور خود گفته اند: 'می آییم و کلام رهبری را جامه عمل می پوشانیم'.

برخی دیگر هم حاضری خود را به امید پیروزی های بالاتری اعلام کرده و نوشته اند: 'تماشایی ترین جشن دنیارا برگزار می کنیم. به امید اینکه جشن بعدی، جشن ظهور باشد'.

بسیاری از کاربران حضور خود را برای دفاع از آرمان های انقلاب و دستاوردهای خون شهدا اعلام کرده و برای تماشایی کردن این حضور از سایر مردم هم دعوت کرده اند تا فارغ از وابستگی و دلبستگی های سیاسی و جناحی و برای بزرگداشت جشن ملی پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی شرکت کنند.

گروهی از کاربران دعوت به مشارکت در جشن پیروزی انقلاب اسلامی را در عرصه های مختلف مورد توجه قرار داده و برای بزرگترین جشن دنیا و تماشایی کردن حضور گسترده مردم با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی و سیاسی؛ گفته اند: '22 بهمن تماشایی یعنی اختلاس ها، سو‌‌‌‌ء مدیریت ها، بداخلاقی ها، پاچه گیری های مدیران هیچکدام مانع حضور مردم نخواهد شد'.

پیام حجت الاسلام 'محسن قرائتی' برای دعوت به مشارکت عموم مردم در راهپیمایی و نشان دادن عظمت نظام اسلامی در فضای توئیتر انعکاس یافته و ایشان با تاکید بر آیه های قران مجید نوشته است: 'بعضی ممکن است فکر کنند راهپیمایی ثواب ندارد! این راهپیمایی22بهمن و هر حرکتی که دشمن عصبانی شود و موجب خشم ابرقدرت‌ها و اسرائیل شود، در قرآن به عنوان عمل صالح شمرده شده است.

دعوت به مشارکت در کارهای فرهنگی و هنری در راهپیمایی 22 بهمن ماه از سوی برخی از کاربران مطرح شده است. در یکی از پیام ها آمده است: 'فردا به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن تماشایی غرفه داریم، می خواهیم نقاشی پرچم روی صورت کودکان بکشیم. خانم های علاقه مند دعوت به مشارکت شده اند؟'