رژیم صهیونیستی ضرب‌شست جمهوری اسلامی را در مناطق مختلف خاورمیانه دریافت خواهد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطعاً جمهوری اسلامی پاسخی مناسب و دندان شکنی را در زمانی مناسب به رژیم صهیونیستی خواهد داد و رژیم صهیونیستی ضرب‌شست جمهوری اسلامی را در مناطق مختلف خاورمیانه دریافت خواهد کرد.

خبرگزاری میزان- عضو «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس گفت: قطعاً جمهوری اسلامی پاسخی مناسب و دندان شکنی را در زمانی مناسب به رژیم صهیونیستی خواهد داد و رژیم صهیونیستی ضرب‌شست جمهوری اسلامی را در مناطق مختلف خاورمیانه دریافت خواهد کرد.

رژیم صهیونیستی ضرب‌شست جمهوری اسلامی را در مناطق مختلف خاورمیانه دریافت خواهد کرد

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی نماینده مردم فسا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به حملات اخیر  رژیم صهیونیستی به مواضعی در سوریه گفت: پس از آنکه توطئه مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی در ساقط کردن نظام قانونی دولت سوریه به شکست انجامید و جمهوری اسلامی به‌عنوان محور مقاومت مانع از این اقدامات شد؛ رژیم صهیونیستی و امریکا به دنبال این هستند تا ایران را که محور مقاومت بود، تضعیف کنند.

وی افزود: قبل از این حملاتی که به تازگی صورت گرفته، آمریکا به وسیله هلی‌بورد برای جابجایی فرماندهان داعش و النصره از محکمه و ایجاد خطوطی برای حزب دموکرات کردستان سوریه اقدام کرد که همگی این موارد حکایت از این دارد که آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال عملی کردن نقشه شومشان یعنی تجزیه سوریه برای جلوگیری از تهدیدات باالقوه علیه رژیم صهیونیستی هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قطعاً جمهوری اسلامی پاسخی مناسب و دندان شکنی را در زمانی مناسب به رژیم صهیونیستی خواهد داد و رژیم صهیونیستی ضرب‌شست جمهوری اسلامی را در مناطق مختلف خاورمیانه دریافت خواهد کرد.

این نماینده مجلس بیان داشت: رژیم صهیونیستی خوب می‌داند که ایران با سایر گروه‌های سازش‌کار فرق دارد بنابراین توصیه می‌کنیم رژیم صهیونیستی دست از تجاوزات و آتش‌افروزی خود بردارد و آمریکا هم که در حال حاضر جزیی از مشکلات خاورمیانه شده به درک صحیحی از وضعیت خاورمیانه برسد.