کشف 25 تن چوب قاچاق در شهرهای مختلف گیلان

رشت - ایرنا - مأموران نیروی انتظامی گیلان در عملیات های مختلفی، در مجموع 25 تن چوب قاچاق در شهرهای استان کشف و ضبط کردند.

کشف 25 تن چوب قاچاق در شهرهای مختلف گیلان

به گزارش عصر جمعه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی رشت گفت: ماموران انتظامی پاسگاه پیربازار این شهرستان، حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون حامل چوب مشکوک شده و در بازرسی از آن، 15 تن چوب قاچاق از نوع توسکا کشف کردند.

سرهنگ رحیم شعبانی با اشاره به معرفی راننده 43 ساله کامیون به مقام قضایی، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

فرمانده نیروی انتظامی فومن نیز اظهار داشت: ماموران انتظامی حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک شده و برای بررسی، این خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ محسن جعفرزاده با اشاره به کشف و ضبط چهار تن چوب قاچاق در بازرسی از این خودرو، ارزش اقتصادی چوب های کشف شده را حدودا 70 میلون ریال عنوان کرد.

شهرستان فومن در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

سرهنگ منوچهر محبوبی ابراهیمی فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه نیز گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر فروش چوب قاچاق در کارخانه چوب‌بری در یکی از روستاهای این شهرستان، ماموران در بازرسی از این مکان، شش تن چوب قاچاق کشف و ضبط شد.

شهرستان آستانه اشرفیه در 35 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.