یک کشته و 13 زخمی در تصادف زنجیره ای جاده لردگان - ایذه

شهرکرد- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: برخورد 4 خودرو سواری پژو در محور لردگان این استان به ایذه در خوزستان یک تن کشته و 13 نفر زخمی برجا گذاشت.

شهرکرد - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: برخورد 4چهار دستگاه خودرو سواری پژو در محور لردگان این استان به ایذه در خوزستان یک کشته و 13 زخمی برجا گذاشت.

یک کشته و 13 زخمی در تصادف زنجیره ای جاده لردگان - ایذه

به گزارش ایرنا، محسن ابراهیمی روز پنجشنبه به خبرنگاران افزود: این حادثه بعدازظهر امروز (پنجشنبه) در منطقه «سرقلعه» در جاده لردگان - ایذه روی داد که در آن یک نفر کشته و 13 نفر از سرنشینان خوردوهای سواری زخمی شدند.

وی ادامه داد: با اعلام این حادثه رانندگی 5 دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی 115 و یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر همراه با کارشناسان فوریت های پزشکی به محل اعزام شدند و مصدومان را پس از انجام اقدام های درمانی اولیه به بیمارستان شهدای لردگان منتقل کردند.

رییس پلیس راه چهارمحال و بختیاری نیز در این زمینه اظهار کرد: این حادثه در مسیر لردگان به دهدز در شهرستان ایذه در روستای «دره شور» بین 4 دستگاه سواری روی داد که در اثر آن زن 45 ساله ای جان باخت.

سرهنگ رحمت الله نجفی، علت این حادثه را انحراف به چپ سواری پژو آردی با سه خودرو دیگر دانست.

به گزارش ایرنا، حوادث رانندگی این استان در 9 ماه امسال 16 درصد افزایش داشته است.

جاده لردگان یکی از پرتردد ترین راه های استان چهارمحال و بختیاری به جنوب و مرکز کشور است.