دختر3ساله تبریزی را چه کسی ربوده است؟

عصر دوشنبه مردی هراسان در تماس با پلیس آگاهی تبریز از ربوده شدن دختر3ساله اش خبر داد.

عصر دوشنبه مردی هراسان در تماس با پلیس آگاهی تبریز از ربوده شدن دختر3ساله اش خبر داد.

به گزارش ایران، او به مأموران گفت: «ساعت سه عصر «محدثه» با خواهر 12 ساله‌اش برای خرید به‌مغازه‌ای نزدیک خانه‌مان رفته بودند که دو زن که یکی از آنها مانتویی صورتی به‌تن داشت به آنها نزدیک شدند. نفر اول حواس دختر بزرگم را پرت کرده و نفر دوم «محدثه» را با خود برده است.»

با اعلام گزارش این آدم‌ربایی، تیم تحقیق به محله «ایده‌لو»ی تبریز اعزام شدند و در نخستین گام برای به‌دست آوردن سرنخی، دوربین‌های مداربسته محل را مورد بررسی قرار دادند. دربازبینی تصاویر، مأموران که همه آنچه خـــــــــواهر دختر گمشده تعریف کرده بود را مشاهده کردند و مشخص شد زن رباینده به همراه دختر سه ساله سوار پیکان سفیدرنگی از محل دور شده است.

همین سرنخ کافی بود تا پلیس با ردگیری شماره پلاک خودرو، راننده را دستگیر کند. اما این مرد در جلسه بازجویی ادعا کرد مسافرکش است و زن رباینده و کودک خردسال را نیز به‌عنوان مسافر سوار کرده و از آدم‌ربایی اطلاعی ندارد.

سرهنگ علی اسماعیل پور- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی- به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: با تحقیقات میدانی و بررسی دوربین‌های مداربسته، پیکان سفیدرنگی که رباینده با کودک 3 ساله با آن از محل دور شده بود شناسایی شد. با اینکه راننده تاکنون منکر ارتباط با این آدم‌ربایی شده اما برای تکمیل فرآیند تحقیق او را تحویل مراجع قضایی داده تا بررسی‌های بیشتری صورت گیرد. نیروهای پلیس همه تلاش‌شان را برای پیدا کردن این دختر 3 ساله خواهند کرد و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان بتوانیم محدثه را پیدا کرده و خانواده‌اش را از نگرانی درآوریم.»

عمه محدثه نیز به خبرنگار «ایران» گفت: «پلیس موفق شد زنی را که با مانتوی صورتی برادرزاده 12 ساله‌ام را فریب داد و سرش را گرم کرد تا همدستش محدثه را برباید، دستگیر کند. البته آن زن هنوز منکر آدم ربایی شده اما تحقیقات از این زن ادامه دارد.»