مهم ترین اولویت ما مهار آتش است/ حضور یک تیم آتش نشانی به طبقه منفی چهار ساختمان وزارت نیرو

تهران-ایرنا-سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: فعلا مهم ترین اقدام تیم های آتش نشانی ادامه عملیات و مهار آتش سوزی در ساختمان برق وزارت نیرو است.

مهم ترین اولویت ما مهار آتش است/ حضور یک تیم آتش نشانی به طبقه منفی چهار ساختمان وزارت نیرو

سیدجلال ملکی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در حال حاضر علت اصلی حادثه آتش سوزی در ساختمان برق وزارت نیرو از نظر کارشناسان مشخص نشده افزود: یک تیم آتش نشانی به منفی چهار ساختمان رفته است.

وی با بیان اینکه حرارت در حال حاضر پایبن آمده گفت: تا زمان ادامه عملیات، هیچ چیزی در خصوص تخریب ساختمان غیرمحتمل نیست، ما همه شرایط را در نظر گرفته ایم و حداکثرنیرو و تجهیزات تثبیت شده را به محل حادثه اعزام می کنیم.

ملکی درباره اینکه طبقات منفی ساختمان غرق آب شده و احتمال تخریب وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موضوع صحت ندارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره مخزن 2 هزار لیتری گازوئیل در طبقه منفی 2 ساختمان برق وزارت نیرو گفت: درباره وجود مخزن گازوئیل در ساختمان اطلاعاتی به ما نداده اند.

«عملیات امدادی نیروهای آتش نشان برای مهار حریق ساختمان اداری واقع در خیابان ولی عصر(عج) به رغم گذشت حدود 24 ساعت همچنان ادامه دارد؛شهردار تهران که در محل حاضر شده بود گفته است ترک خوردگی دیوار مشاهده می شود و احتمال نشست یا تخریب ساختمان هم امکان دارد».