دستگیری مامور قلابی با 11 فقره کلاهبرداری

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری مامور قلابی یکی از ارگان های نظامی با یازده فقره کلاهبرداری در بجنورد خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری مامور قلابی یکی از ارگان های نظامی با یازده فقره کلاهبرداری در بجنورد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رضا عرب زاده با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم با جعل عنوان مامور نظامی با درجه های ستوان یکمی و سرگردی با شناسایی افراد مورد نظر اقدام به کلاهبرداری می کرد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی محل اختفای فرد مورد نظر را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند، افزود: متهم برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال و مورد بازجوئی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم در بازجوئی های بعمل آمده با توجه به دلائل و مستندات موجود به 11 فقره کلاهبرداری تحت عنوان مامور یکی از ارگان های نظامی اعتراف کرد، یادآور شد: ماموران در بازرسی از محل اختفای متهم نیز موفق به کشف تعدادی البسه نظامی با درجات ستوان یکمی و سرگردی شدند .

عرب زاده با اشاره به اینکه متهم بعد از تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه جرمی که باعث ایجاد ناامنی در جامعه می‌شود به شدت برخورد کرده و از شهروندان نیز انتظار می رود در صورت مواجهه با این گونه افراد مراتب را سریعا از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.