اراک| 2 زائر شازندی در آتش‌سوزی هتل نجف جان باختند+جزئیات و اسامی

2 زائر شازندی در آتش‌سوزی هتل نجف در محل اسکان زائران استان مرکزی جان‌باختند.

اراک| 2 زائر شازندی در آتش‌سوزی هتل نجف جان باختند+جزئیات و اسامی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آتش‌سوزی در هتل محل اسکان زائران استان مرکزی در نجف اشرف 2 کشته و یک مصدوم برجای گذاشت این در حالی است که منابع عراقی از آتش‌سوزی در هتلی در شهر نجف اشرف خبر داده‌اند که تعدادی از زائران ایرانی هم در آن اقامت داشته‌اند.

طبق گزارش‌ها برخی زائران در اثر استنشاق دود دچار تنگی نفس شده‌اند و منابع خبری از تخلیه بیش از 130 زائر ایرانی از این هتل خبر داده‌اند.

حادثه برای زائران عتبات عالیات استان مرکزی

"آقایی" سرپرست دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات گفت: آتش‌سوزی هتل زائران ایرانی در نجف 2 کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.

زائران این کاروان مربوط به استان مرکزی هستند و این زائران تحت پوشش کاروان‌های عتبات عالیات نبودند و در قالب کاروان آزاد به نجف اشرف سفر کرده بودند.

آتش‌سوزی در اثر آتش گرفتن پرده‌ای که جنب بخاری یکی از اتاق‌های طبقه سوم هتلی در خیابان مدینه نجف اشرف قرار داشته به وقوع پیوسته است.

اعلام اسامی کشته‌شدگان و مصدومان آتش‌سوزی

"محمودی" سرپرست حج و زیارت استان مرکزی با اشاره به جرئیات این حادثه گفت: در حادثه آتش‌سوزی  بامداد امروز در محل اسکان زائران شهرستان شازند در هتل "فندق الناصر" نجف اشرف 5 نفر کشته و مصدوم شدند.

وی افزود: در این حادثه "طاهره علیخانی" و "گوهر احمدی" اهل شهرستان شازند به علت خفگی ناشی از دود آتش‌سوزی فوت کردند و  اسماعیل خالدی، شوکت رضایی و محمد علی قاسمی هم مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

انتهای پیام/ح