مرگ مشکوک کارمند بانک در گلستان

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از مرگ مشکوک کارمند یکی از بانک‌های این استان خبر داد و گفت: هنوز جنایی بودن این پرونده برای ما محرز نشده است.

خبرگزاری فارس: مجتبی مروتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص کشف جسدی که صبح امروز در زیر یک پل در حوالی روستای چهار باغ توسکستان کشف شد، اظهار کرد: این فرد که مردی حدود 32 ساله است، از شب گذشته از منزل خارج شده و صبح امروز جسد وی در محل کشف پیدا شده است.

وی با اشاره به اینکه جسد این مرد را اهالی روستا مشاهده کرده و به پلیس اطلاع دادند، اضافه کرد: ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند اما هیچ آثار جراحت، گلوله، خفگی و یا ضربه در بدن جسد دیده نشده است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان تصریح کرد: جسد بلافاصله به پزشکی قانون منتقل شده و برای مشخص شدن علت مرگ باید کالبدشکافی و اقدامات تخصصی انجام شود.

مروتی بیان کرد: هنوز جنایی بودن پرونده برای ما مشخص نشده و باید منتظر پاسخ پزشکی قانونی بمانیم.

وی در خصوص بیان برخی از شایعات درباره کشف این جسد متذکر شد: متاسفانه برخی افراد از کوچک‌ترین حادثه و موضوعی می‌خواهند برای رسیدن به مقاصد خود سوءاستفاده کنند و باید بگویم که هیچکدام از مسائل صحت ندارد زیرا نظر قطعی و نهایی در خصوص این پرونده درباره علت مرگ باید از سوی پزشکی قانونی پس از اقدامات تخصصی اعلام شود.

به گزارش فارس، گفته می‌شود این فرد کارمند یکی از بانک‌های قدیمی و معروف دولتی استان گلستان است.