دستگیری عاملان شهادت 2 مامور انتظامی در خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری عاملان شهادت 2 مامور نیروی انتظامی استان خبر داد و گفت:دراین ارتباط 14 رابط و عوامل اصلی شهادت محمد نایبی و هادی کاردیده دستگیر شدند.

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری عاملان شهادت 2 مامور نیروی انتظامی استان خبر داد و گفت:دراین ارتباط 14 رابط و عوامل اصلی شهادت «محمد نایبی» و « هادی کاردیده» دستگیر شدند.

دستگیری عاملان شهادت 2 مامور  انتظامی در خراسان جنوبی

به گزارش ایرنا سردار مجید شجاع روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از اعضای این باند که به طور کامل متلاشی شده است، سه قبضه اسحله سبک به دست آمد.

ستوان یکم « محمد نایبی» هفتم آبان ماه در درگیری با اشرار مسلح در محدوده شهرستان خوسف و استوار یکم « هادی کاردیده» 18 آذرماه امسال در درگیری با اشرار مسلح در منطقه حیدرآباد شهرستان نهبندان به شهادت رسیدند.

** کشف 1.5 تن تریاک در خراسان جنوبی

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در سه روز گذشته طی چهار مرحله عملیات، یکهزار و 500 کیلوگرم تریاک توسط یگان های انتظامی استان کشف شد.

سردار شجاع افزود: در این مدت 117 هزار عدد قرص غیرمجاز توسط ماموران انتظامی از یک دستگاه اتوبوس کشف شد.

وی یادآور شد: همچنین اشرار مسلح که در درگیری اخیر اقدام به ترانزیت مواد مخدر کردند بودند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات مواد مخدر در استان به بیش از 40 تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 60 درصد افزایش داشت.

وی گفت: تاکنون 60 گروه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان شناسایی و متلاشی و متهمان نیز دستگیر و به مقامات قضایی تحویل شدند.

سردار شجاع افزود: پاکسازی محله محور از خرده فروشان مواد مخدر در استان در دستور کار پلیس قرار دارد و تاکنون اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از چهار هزار نفر در حوزه قاچاق و حمل مواد مخدر در استان دستگیر شدند.