دستگیری قاتل فراری پس از گذشت یک سال

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت یک سال ونیم در شهرستان بجنورد خبر داد.

خبرگزاری مهر: سرهنگ رضا عرب زاده اظهار کرد: در پی اعلام کلانتری مرکز مبنی بر یک مورد فوت مشکوک در شهرستان بجنورد، ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی و تشخیص هویت موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به حضور ماموران به همراه بازپرس و نماینده پزشکی قانونی در محل مورد نظر، افزود: در تحقیقات اولیه جسد مورد شناسایی قرار گرفت و برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی یاد آور شد: کارشناسان پزشکی قانونی با انجام آزمایشات فنی علت فوت را ضربه مغزی و برخورد جسم سخت به ناحیه سر اعلام کردند.

سرهنگ عرب زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی به فردی با هویت معلوم مشکوک شدند، تصریح کرد: فرد مورد نظر با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با استفاده از شیوه ها و شگرد های پلیسی و همچنین همکاری فرد مظنون، قاتل را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد، بیان کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف و علت این اقدام خود را اختلاف قبلی اعلام کرد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.