انهدام باند سارقان مسافربرنما در چیتگر

رئیس کلانتری 154 چیتگر از دستگیری یک زوج زورگیر که در قالب مسافربری اقدام به سرقت از مسافرانشان می‌کردند،‌ خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس کلانتری 154 چیتگر از دستگیری یک زوج زورگیر که در قالب مسافربری اقدام به سرقت از مسافرانشان می‌کردند،‌ خبر داد.

سرهنگ حبیب آقایی در تشریح این خبر گفت: با وقوع چهار فقره سرقت به عنف، تحت پوشش مسافربری با خودرو، توسط یک زوج، جلسه ای در این خصوص تشکیل و تیم های عملیاتی برای بررسی موضوع و دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: تیم های عملیاتی به صورت محسوس و نامحسوس، ضمن حضور و گشتزنی در محدوده های جرم خیز غرب تهران، مشخصات متهمان و خودروی آنها را به دست آورده و به تعقیب مراقبت در این زمینه پرداختند.

رئیس کلانتری 154 تصریح کرد: این اقدامات ادامه داشت تا این که عصر روز گذشته ماموران انی یگان در کیلومتر 18 جاده قدیم کرج، موفق به شناسایی خودروی متهمان شده و به تعقیب آنها پرداختند.

سرهنگ آقایی اعلام داشت: متهمان که متوجه حضور ماموران پلیس شده بودند سعی کردند با استفاده از تاریکی هوا از دست ماموران فرار کنند اما در نهایت پس از یک تعقیب و گریز طولاتی در جاده قدیم کرج، خودروی متهمان متوقف و هر دو نفر دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: متهمان به همراه خودروی سواری شان به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر چهار فقره سرقت و زورگیری اعتراف و همچنین در بازرسی از خودروی آنها نیز تعداد زیادی گوشی تلفن همراه، اقلام زینتی،  شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، انگشتر، کارت بانکی، ساعت مچی مردانه، تعدادی سیمکارت، حافظه جانبی، فلش مموری، ادکلن، یک قبضه قمه و تعدادی چاقو کشف شد.

گفتنی است، متهمان پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.