3نفردرپایتخت به علت مسمومیت با گاز روانه بیمارستان شدند

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در محدوده افسریه خبر داد و گفت: در این حادثه 3 نفر از اعضای یک خانواده بدلیل مسمومیت روانه بیمارستان شدند.

3نفردرپایتخت به علت مسمومیت با گاز روانه بیمارستان شدند

محمد کرم درآبادی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: صبح امروز حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در محدوده افسریه به سامانه 115 اعلام و بلافاصله یک تیم درمانی به همراه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این حادثه بدلیل انتشار گاز منوکسید کربن 3 نفر از اعضای یک خانواده شامل پدر 38 ساله، مادر 35 ساله به همراه دختر 13 ساله دچار مسمومیت شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: تکنسین های اورژانس پس از اکسیژن تراپی واقدامات اولیه درمانی هر 3 نفر را به بیمارستان فیروزآبادی منتقل کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ حادثه گاز گرفتگی صبح امروز (سه شنبه) در داخل خودرو پراید نیز منجر به کشته شدن یک مرد 52 ساله و مسمومیت یک مرد 50 ساله شد.

همه ساله در فصل سرما بدلیل نقص در دودکش وسایل گرمایشی و استفاده از وسایل گرمایشی نا ایمن تعدادی از هموطنان در این حوادث تلخ کشته و یا مسموم می شوند.